
Підвісний світильник Zumaline Serenity подовжений чорний 1214
17 892 ₴
- В наявності
- Код: 188782947
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Декоративна лампа чорна-золота 10xG9 Zuma Line SERENITY скляні кулі. Пропонуємо. Підвісну декоративну лампу чорну-золоту SERENITY. від відомого бренду. Zuma Line. , яка чудово поєднує сучасний дизайн з функціональністю. Виготовлена з високоякісного. скла і металу. , ця лампа є не лише ефектним джерелом світла, але й елегантним декоративним елементом в кожному інтер'єрі. Її домінуючі кольори - стильний. чорний і золото. , які додадуть шарму і класу вашому простору. Модель SERENITY. була спроектована з урахуванням сучасних інтер'єрів, де важливий кожен деталь...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 8W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 36cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 892 ₴




