
Підвісний світильник Italux Brasco Down 80см LED 60W 3000/4000K диммер білий Pnd56215080Rppwh3Ks4Ktrdimm
17 517 ₴
- В наявності
- Код: 157749870
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux - Лампа підвісна Brasco Down 80Cm Led 60W 3000/4000K Dim Білий. Стельові лампи є невід'ємною частиною оформлення інтер'єрів, які не лише забезпечують належне освітлення, але й додають характеру та стилю кожному простору. Завдяки своїй універсальності, стельові лампи можуть бути використані в різних приміщеннях, від віталень, через спальні, до офісів. Презентуємо. підвісну лампу Brasco. , яка задовольнить вимоги навіть найвибагливіших користувачів. Світлові параметри. Підвісна лампа Brasco. оснащена. 2 джерелами світла. , що дозволяє на рівномірне...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Brasco Down |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 517 ₴


