Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Sufitowa Reels Mod268Cl-01B. Люстри. відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, впливаючи не лише на атмосферу, але й на функціональність приміщень. Вибір відповідної лампи може повністю змінити вигляд коридору, сходів чи інших просторів у домі. Модель. Maytoni Reels MOD268CL-01B. є відмінним прикладом сучасного і мінімалістичного підходу до освітлення. Чорна, затемнена куля. вносить до приміщення елегантність і стиль, створюючи водночас затишну атмосферу. Матеріал і дизайн. Лампа. Maytoni. вирізняється сучасним і мінімалістичним...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Форма | Куля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 28 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця |
| Стан | Нове |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колірна температура | 3000K |
| Ширина | 35cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 023 ₴



