Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Neurono 18pł. Md6199-18. Azzardo Neurono 18pł. Md6199-18. це сучасний стельовий світильник, який поєднує в собі естетику та функціональність. Стельові лампи є ключовим елементом кожного оформлення інтер'єру, а ця модель вирізняється не лише елегантним дизайном, але й високою енергоефективністю. Завдяки відповідно підібраним технічним параметрам, таким як потужність чи тип джерела світла, Azzardo Neurono чудово вписується в різноманітні стилі інтер'єру. Енергоефективність та клас енергоефективності. Цей світильник є екологічно чистою пропозицією. Зроблено акцент на...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Колір | Сріблястий |
| Цоколь | G4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 34cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 59 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 10W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Готельна, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Ширина | 59cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 892 ₴





