Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра червона труба рифлена абажур куля HALO 6 охра стельова лампа. Стильний дизайн. – сучасна форма з кулеподібними абажурами в білому матовому. Сучасний колір. – червоний/охра підходить для інтер'єрів glamour, modern, scandi та loft. 6 точок світла. – ідеально освітить вітальню, їдальню чи спальню. Розсіяне світло. – скляні абажури дають м'який і затишний ефект. Надійне виконання. – сталь, пофарбована порошком + скло найвищої якості. Будь-який колір світла. – підбери лампочки LED E27 (теплі, нейтральні, холодні). Декорація та функціональність. – поєднує практичне освітлення з елегантністю. Дані...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Sollux Lighting |
| Висота | 230cm мм |
| Глибина | 64cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 64 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 8W |
| Матеріал | Сталь, Скло, алюміній |
| Мoдель | Halo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Скандинавський, Ретро, мінімалістичний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 64cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 588 ₴











