Доставка зі складу 5-10 днів.
Cosmo Light Abu Dhabi (P06512Wh). Підвісний світильник. Cosmo Light Abu Dhabi (P06512Wh). це ідеальне рішення для тих, хто прагне поєднати сучасний дизайн з функціональністю. Завдяки високій якості виконання та універсальній кольоровій гамі, цей світильник чудово вписується в різноманітні інтер'єри, створюючи затишну атмосферу в кожному приміщенні. Її сучасний стиль та енергоефективність роблять цей продукт таким, що безумовно задовольнить вимоги навіть найвибагливіших користувачів. Матеріал і дизайн. Світильник виготовлений з металу, що забезпечує їй...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | CosmoNova |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Abu Dhabi |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 892 ₴








