
Підвісний світильник Maytoni Cometa LED 1 точка Mod056Pl L12G3K
16 728 ₴
- В наявності
- Код: 105298161
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Cometa Led Lampa Wisząca 1 Punktowa Mod056Pl L12G3K. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, будучи як практичним джерелом світла, так і декоративним елементом. Серед них особливо вирізняються підвісні моделі, які чудово підходять для різних приміщень, додаючи їм елегантності та стилю. Maytoni Cometa Led Lampa Wisząca 1 Punktowa Mod056Pl L12G3K. є прикладом відмінного поєднання функціональності та сучасного дизайну. Параметри світла. Підвісна лампа. Maytoni Cometa. оснащена одним джерелом світла LED потужністю до 12W. Завдяки...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 55cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 12W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | MOD056PL-L12G3K |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 35cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 728 ₴







