Доставка зі складу 5-10 днів.
Luces Exclusivas Zacapu Лампа підвісна. Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, забезпечуючи не лише необхідне освітлення, але й додаючи характеру та стилю приміщенням. Вони є серцем кожного інтер'єру, впливаючи на його атмосферу та функціональність. Вибір відповідного стельового освітлення може змінити кожне приміщення, надаючи йому елегантності або сучасного вигляду. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. Luces Exclusivas Zacapu Лампа підвісна. Параметри світла. Що стосується потужності та світлової ефективності,. Luces Exclusivas Zacapu. справді...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 150cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 42W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 838 ₴


