Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Лампа Підвісна Подовжена Olivier Az5108 Led 50W Лінія Біла. Azzardo Лампа Підвісна Подовжена Olivier Az5108 Led 50W. це ідеальне рішення для тих, хто прагне поєднати функціональність з елегантним дизайном. Стельові лампи відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу та функціональність приміщень. Правильно підібрана лампа може підкреслити характер кухні, вітальні чи офісу, вносячи в них затишок та стиль. Енергоефективність. Лампа підвісна Olivier характеризується максимальною потужністю лампочки 50W, що забезпечує ефективне освітлення...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 169 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 3см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 117,5 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 892 ₴



