
Підвісний світильник Nowodvorski Circolo 10867 3x45W LED 4000K 1800Lm чорний білий
20 649 ₴
- В наявності
- Код: 157140506
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Circolo 10867 Лампа підвісна 3X45W LED 4000K 1800Lm Чорна/Біла. Nowodvorski Circolo 10867. це підвісна лампа, яка поєднує в собі. сучасний дизайн. та високу функціональність. Ідеально підійде для вітальні, їдальні чи спальні, додаючи елегантності та стилю до кожного інтер'єру. Завдяки використанню технології LED, лампа не тільки забезпечує відмінне освітлення, але й сприяє економії енергії. Енергоефективність та Клас Ефективності Енергетичної. Цей стильний підвіс характеризується відмінною енергоефективністю. Оснащений трьома інтегрованими...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 см |
| Ширина | 125 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 60см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 45W |
| Матеріал | Пластик, алюміній |
| Мoдель | Circolo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 649 ₴



