Доставка зі складу 5-10 днів.
Trio Led Rgb 678710006. Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, забезпечуючи не лише функціональне освітлення, але й доповнюючи оформлення приміщень. Люстра. Trio Led Rgb 678710006. це відмінний вибір для людей, які цінують сучасний дизайн та інноваційні технологічні рішення. Ефективність і параметри світла. Люстра. Trio Led Rgb 678710006. пропонує ефективне освітлення завдяки одному джерелу світла з максимальною потужністю 100W. Завдяки використанню технології LED, люстра забезпечує високу енергоефективність та тривалий термін служби. Температура кольору...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 100cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 65cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 100W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світильники |
| Колірна температура | 5500K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 65cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 025 ₴


