Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа стельова підвісна EGIDA 5xE27 Люстра Гламур Кристали Срібна Jupiter. Стильна лампа. EGIDA. вирізняється цікавим дизайном. На увагу заслуговують особливо. сертифіковані кристали, які чудово доповнюють лампу і додають їй шику. Під сірими абажурами знайдемо місця на світлові точки з традиційним цоколем. E27. Уся конструкція спаяна металевою хромованою основою, яка робить люстру надзвичайно елегантною. Лампа. EGIDA. стане вишуканою декорацією в спальні, вітальні, а навіть на кухні чи в їдальні. Продукт виготовлений в Польщі. УВАГА! Лампи продаються без...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80cm мм |
| Глибина | 74cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 74cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 004 ₴


