Доставка зі складу 5-10 днів.
Shilo plafon Dakata 4xGU10 чорний 5636. Люстра. Shilo Dakata 4xGU10. в кольорі. чорному. це не тільки джерело світла, але й ключовий елемент в оформленні інтер'єру. Завдяки сучасному дизайну та функціональності, ідеально підійде для. кухні. та інших приміщень, де потрібне рівномірне і ефективне освітлення. Її елегантний вигляд у поєднанні з високою якістю виконання робить її центральним декоративним елементом в кожному інтер'єрі. Енергоефективність. Одним з найважливіших аспектів при виборі люстри є її. ефективність...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Цоколь | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Shilo |
| Висота | 55cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 5W |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Ширина | 120cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 610 ₴



