Доставка зі складу 5-10 днів.
Плафон PINNE 145 білий 4000K. Функціональність у стильному світильнику. Для офісу, для дому та для офісу вдома. Виберіть точно таке світло, яке вам потрібно. Познайомтеся з колекцією Pinne. Це цілий каталог ламп, які дозволять вам точно підібрати параметри освітлення до вашого інтер'єру та створити унікальні світлові композиції. Обирайте лампи, дизайн яких є позачасовим і мінімалістичним, що, мабуть, блідне лише в порівнянні з їхніми експлуатаційними характеристиками. Світильники Pinne мають різні розміри, кольори та потужність, але всі мають ці ж переваги: забезпечують відмінні умови як для роботи, так і для...
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Висота | 6 см |
| Ширина | 145 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 6 см мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 48W |
| Марка | Sollux Lighting |
| Матеріал | Сталь, Метал, алюміній |
| Мoдель | TH.098 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Кухня, Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000K, 3000K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 065 ₴





