Доставка зі складу 5-10 днів.
2392-13 Pendant Light Titus. Люстри - це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, який визначає атмосферу і функціональність приміщення. Вибір відповідної лампи може доповнити оформлення інтер'єру, забезпечуючи при цьому оптимальні умови освітлення. Презентуємо. 2392-13 Pendant Light Titus. , яка безумовно задовольнить навіть найвимогливіших користувачів. Ефективність і параметри світла. 2392-13 Pendant Light Titus. оснащена інтегрованим джерелом світла LED, що дозволяє не турбуватися про додаткову покупку лампочок. Вбудований модуль LED забезпечує...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 38W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Titus |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Традиційний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Ширина | 80cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 769 ₴


