Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна люстра LED Nowodvorski EGG. Лампа підвісна EGG діаметром 55 см відомого бренду Nowodvorski Lighting безумовно задовольнить прихильників оригінальних рішень. Має унікальну форму, що нагадує трубу, та виготовлена з найвищої якості матеріалів, зокрема композиту та лакованої сталі. Колір лампи - елегантна комбінація чорного та золота. Чорний матовий абажур надає лампі сучасного, індустріального вигляду, що контрастує з багатим золотом внутрішньої частини. Золоте внутрішнє оздоблення не лише додає лампі вишуканого шарму, але й відбиває та розсіює світло, створюючи...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 285cm мм |
| Глибина | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | EGG |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 304 ₴







