Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Лампа підвісна Cascade. Підвісна лампа. Cascade. від відомого виробника. Maytoni. це ідеальне рішення для тих, хто шукає елегантне та сучасне освітлення для спальні. Її. мінімалістичний стиль. та. висока якість виконання. роблять її не лише джерелом світла, але й важливим декоративним елементом в кожному інтер'єрі. Завдяки використанню. LED-ламп. та можливості регулювання висоти, ця лампа поєднує функціональність з естетикою. Стиль і матеріали. Модель. Cascade. вирізняється поєднанням. сучасного дизайну. з міцними матеріалами. Виготовлена з...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3300К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 26cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 18 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 32cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 695 ₴




