Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра MONETTE 80 см хром / розкішна. Сучасний, розкішний світильник, який привертає увагу і стимулює креативність. Це чудовий спосіб для авангардного освітлення вітальні або їдальні. Конструкцію лампи виконано зі сталі в сріблястому блискучому відтінку. Збірка абажурів своїм виглядом нагадує жменю з'єднаних між собою монет. Колекція Monete вирізняється унікальним дизайном, який стане відмінним завершенням інтер'єру. Світло: 18 x G4 макс. 3W (немає в комплекті). Світильник: вис. 205 см / шир. 80 см / гл. 80 см. Абажур: вис. 25 см / діам. 80 см. Кріплення: вис. 2,5 см...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 205 см |
| Ширина | 80 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Глибина | 80см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Кількість джерел світла | Інші |
| Максимальна потужність лампочки | 3W |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Коридор/листниця, Готельна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G4 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 062 ₴






