
Світлодіодна настільна лампа Maytoni Mangata Mod387Tl-L8Ch3K
18 695 ₴
- В наявності
- Код: 182476443
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кругла настільна лампа Mangata MOD387TL-L8CH3K LED 7W 3000K хром в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Mangata виготовлена з практичних і міцних...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31cm мм |
| Глибина | 8cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 35cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 695 ₴






