Доставка зі складу 5-10 днів.
Paulneuhaus Contura 4 Чорний 2441-18. Підвісна лампа. Paulneuhaus Contura 4. - це відмінне поєднання елегантного дизайну з функціональністю. Завдяки використанню сучасних технологій, таких як. LED. , а також високоякісних матеріалів, ця лампа не тільки освітить ваше приміщення, але й стане його стильним акцентом. Ідеально підійде для різних кімнат, таких як вітальня, їдальня чи кухня, вносячи в них затишну атмосферу. Енергоефективність. Однією з ключових переваг лампи. Contura 4. є її. висока енергоефективність. Завдяки використанню...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Ширина | 105 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 120см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 32W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Contura |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 279 ₴


