
Підвісний світильник Nowodvorski Circolo 10817 3x45W LED 3000K 1600Lm чорний білий
23 781 ₴
- В наявності
- Код: 157140504
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Circolo 10817 Лампа підвісна 3X45W LED 3000K 1600Lm Чорна/Біла. Стельові світильники. це ключовий елемент декору інтер'єру, що поєднує функціональність з естетикою. Відповідне освітлення має значний вплив на атмосферу приміщення, надаючи йому характер і стиль. Серед доступних на ринку моделей вирізняється. підвісна лампа Circolo 10817. , яка поєднує сучасний стиль з винятковою функціональністю. Енергоефективність і клас енергетичної ефективності. Модель. Circolo 10817. оснащена технологією. LED. , що робить її дуже енергоефективним рішенням. Завдяки застосуванню діодів...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 см |
| Ширина | 125 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 125 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 45W |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | Circolo Led |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 781 ₴










