Доставка зі складу 5-10 днів.
Sollux Plafon LUNA 4 білий (SL.0740). Люстри відіграють ключову роль в освітленні наших інтер'єрів, тому варто обирати такі, які поєднують у собі функціональність і естетику. Sollux Plafon LUNA 4 білий. це відмінне рішення для тих, хто цінує мінімалістичний дизайн і сучасні рішення. Параметри світла. Одним з найважливіших аспектів. Sollux Plafon LUNA 4. є його здатність до ефективного освітлення простору. Ця лампа оснащена. 6 джерелами світла. , що забезпечує рівномірне і яскраве освітлення. Завдяки максимальної потужності лампочки, що становить. 10W...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Цоколь | G13 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 140cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Марка | Sollux Lighting |
| Матеріал | Тканина |
| Мoдель | Luna |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Кухня, Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Ширина | 140cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 943 ₴




