Доставка зі складу 5-10 днів.
Ummo Kuul B Plafon (Klb32000). Люстри стельові - це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, який виконує як практичну, так і декоративну функцію. Стельове освітлення є ключовим для рівномірного освітлення приміщення, створюючи затишну атмосферу і підкреслюючи його характер. Стельова лампа Ummo Kuul B (Klb32000) - це відмінний вибір для тих, хто шукає стильне і функціональне освітлення для свого дому. Світлова ефективність. Одним з найважливіших аспектів стельової лампи є її здатність освітлювати простір. Плафон. Ummo Kuul B. оснащений трьома джерелами світла,...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 165cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 15cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 36W |
| Марка | Ummo |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Індустріальний |
| Тип | Плафоны |
| Ширина | 50cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 703 ₴


