
Підвісний світильник Kichler Luella латунь метал Klluella3Pbnb
20 421 ₴
- В наявності
- Код: 170942200
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа з латуні кругла 40 см регульована для вітальні їдальні Kichler. Підвісна лампа Luella з 3 джерелами світла в кольорі щіткового натурального латуні має мінімалістичний, але водночас вишуканий вигляд. Її симетричне розміщення джерел світла забезпечує рівномірне освітлення та візуальну легкість в інтер'єрі. Технічні параметри. код виробника: KL-LUELLA-3P-BNB. Колекція: LUELLA. Матеріал: сталь. Код EAN: 5024005012320. Колір: щіткова натуральна латунь. Кількість світлових точок: 3. Джерело світла: E14. Максимальна потужність лампочки: 40W. Лампочка: відсутня...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kichler |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27.5 см |
| Ширина | 45.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 21 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Винтаж, Ретро |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 421 ₴






