Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Rim Mod058Pl L32Bs4K Технічна підвісна лампа з латуні. Стельові лампи є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, надаючи йому характеру та забезпечуючи відповідне освітлення. Вибір відповідної стельової лампи має ключове значення для функціональності та естетики приміщення. Серед різних моделей і стилів, підвісні лампи користуються великою популярністю завдяки своїй універсальності та можливості підлаштування під різні аранжування. Потужність і ефективність освітлення. Стельова лампа. Maytoni Rim Mod058Pl L32Bs4K. це відмінний вибір для тих, хто цінує сучасний стиль і високу якість...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 32W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | MOD058PL-L32BS4K |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 104 ₴






