Доставка зі складу 5-10 днів.
Shilo Dobo 9036 Dohar (9036E14). Стельовий світильник. Shilo Dobo 9036 Dohar. є ключовим елементом оснащення кожного інтер'єру, який має значний вплив на його функціональність та естетику. Вірно підібране освітлення може повністю змінити атмосферу приміщення, створюючи затишний і стильний клімат. Сучасний дизайн та висока якість виконання роблять цю модель помітною на фоні інших. Клас енергетичної ефективності. У сьогоднішні часи все більше уваги приділяється енергозбереженню. Стельовий світильник. Shilo Dobo 9036 Dohar. сумісний з енергозберігаючими...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 18 см |
| Ширина | 280 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Shilo |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 677 ₴



