
Настільна лампа Quintessentiale Bexley QN-BEXLEY-TL-WPN 1x60W/E27
20 809 ₴
- В наявності
- Код: 116596086
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Керамічна настільна лампа QN-BEXLEY-TL-WPN нікель біла в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, виготовлена з практичних і міцних матеріалів, гарантуючи її користувачам радість і задоволення на багато років. Стильний колір лампи зробить її придатною як для світлих, так і для темних інтер'єрів. Матеріал, використаний у лампі, завдяки цьому буде вона...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 58cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Сталь, Кераміка |
| Мoдель | Bexley |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Класичний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 809 ₴


