
Підвісний світильник Maxlight Horizon лофт метал LED 16W 3000K золотий P0356D
20 809 ₴
- В наявності
- Код: 108352343
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Якщо ви шукаєте магазин з освітленням, в якому без зайвого виходу з дому купите лампи, які вам потрібні, то Колори Світла є місцем, створеним з думкою про людей, таких як ви. Підвісна лампа з диммером – MAXlight ORGANIC LED. Підвісна лампа MAXlight ORGANIC це предмет, який характеризується досить універсальним дизайном. З цієї причини лампа ця чудово виглядатиме не тільки в сучасних чи мінімалістичних інтер'єрах, але й в тих, що оформлені в класичному стилі. Лампа MAXlight ORGANIC це відмінна ідея для освітлення, зокрема...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Довжина: | 4cm мм |
| Додаткова інформація | Джерело світла в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Мoдель | Organic |
| Потужність | 16 W |
| Колір світла | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 809 ₴





