Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампи Exclusivas Autlan Лампа підвісна. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм характеру та стилю. Вони не лише джерело світла, але й декоративний елемент, який може визначити вигляд всього приміщення. Підвісна лампа Лампи Exclusivas Autlan. це відмінний вибір для тих, хто шукає сучасне та елегантне рішення для свого дому. Параметри світла. Підвісна лампа Autlan характеризується високою світловою ефективністю, завдяки використанню одного джерела світла LED. з максимальною потужністю 48W. Випромінює світло з температурою кольору 3000K -...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 200cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 200 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 48W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 783 ₴


