
Підвісний світильник Lucide Vidal LED 48W 2987Lm 3000K золотий 46403/48/02
20 755 ₴
- В наявності
- Код: 111811744
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lucide Led Vidal 48W 2987Lm 3000K Золотий 46403/48/02. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм неповторний характер і створюючи відповідну атмосферу. Серед широкого вибору, підвісні світильники вирізняються своїм дизайном і функціональністю, прекрасно підходячи для різних приміщень, від вітальні до кухні. Світлова ефективність. Підвісний світильник Lucide Vidal - це відмінне джерело світла, яке забезпечує максимальну потужність 48W. Завдяки інтегрованому джерелу світла LED, світильник випромінює світловий потік в 2987 люменів, що гарантує яскраве і...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 58cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 58 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 48W |
| Матеріал | Сталь, Метал, пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 2700K, 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 58cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 755 ₴







