Доставка зі складу 5-10 днів.
Milagro Orion (503). Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, що забезпечує не лише належне освітлення, але й естетичний вигляд приміщення. Вибір відповідної люстри може суттєво вплинути на атмосферу та функціональність даного місця. У цій категорії варто звернути увагу на різноманітні застосування люстр у різних приміщеннях, таких як вітальня, спальня, кухня чи офіс. Підвісна лампа Milagro Orion (503). є відмінним прикладом сучасного дизайну та ефективності освітлення. Параметри світла. Люстра. Milagro Orion (503). була...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 970 ₴


