Доставка зі складу 5-10 днів.
ENDON Лампа підвісна DALEY - 73015. Стельові світильники. відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу та функціональність приміщень. Відповідне освітлення може не тільки покращити комфорт повсякденного життя, але й внести в простір затишок і стиль. Варто звернути увагу на важливі характеристики, такі як. матеріал виготовлення. ,. тип лампи. ,. потужність. та. енергоефективність. Один з унікальних моделей, який поєднує. класичний стиль. з сучасним підходом до дизайну, є. підвісна лампа. від виробника. Endon. Її. елегантний вигляд. та функціональність роблять,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Endon |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний, Англійський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 339 ₴









