
Підвісний світильник Maytoni Rim Mod058PL L32B4K технічний чорний
20 809 ₴
- В наявності
- Код: 105472103
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Rim Mod058Pl L32B4K Technical Pendant Lamp Black. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм не лише яскравість, але й характер та стиль. Серед широкого асортименту доступних моделей, підвісні лампи вирізняються своєю функціональністю та ефектним дизайном. Одним з таких унікальних продуктів є Maytoni Rim Mod058Pl L32B4K Technical Pendant Lamp Black, яка чудово поєднує сучасний вигляд з ефективністю освітлення. Ефективність освітлення. Одним з найважливіших аспектів кожної люстри є її здатність освітлювати простір...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 32W |
| Матеріал | Метал, Акрил |
| Мoдель | MOD058PL-L32B4K |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 809 ₴




