Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Lampa Circle ST-8848-60 black. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, додаючи як функціональності, так і стилю приміщенням. Підвісна лампа - це ідеальний вибір для тих, хто цінує сучасний дизайн та ефективне освітлення. Одним з таких продуктів є Step Lampa Circle ST-8848-60 black, яка чудово впишеться в різні інтер'єри. Ефективність освітлення. Лампа Circle ST-8848-60 характеризується високою світловою віддачею завдяки максимальній потужності лампочки 32W. Використане в ній джерело світла LED пропонує теплу температуру...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 200cm мм |
| Глибина | 34cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 32W |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 978 ₴


