
Підвісний світильник Tk Lighting Esme 6xE27 чорний/білий 4792
15 335 ₴
- В наявності
- Код: 163040140
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
ESME WHITE LAMPA WISZĄCA 6 PŁ LISTWA. 4792. ESME. Родина ламп ESME - це поєднання елегантності та сучасності. Ці красиві скляні лампи є не лише практичним джерелом світла, але й незвичайною прикрасою для вашого інтер'єру. Абажури у формі куль доступні в чотирьох розмірах, що дає вам можливість підібрати освітлення до будь-якого простору. Лампи ESME представлені в різних варіантах, пропонуючи вам багато можливостей для оформлення. Ви можете вибрати одиночні підвіси, які красиво підкреслять, наприклад, обідній стіл або кухонний острів. А якщо ви шукаєте щось більш ефектне, оберіть...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 15W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | ESME WHITE |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 335 ₴



