Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійка LED лампа Срібляста з Регулюванням FRANKLIN 181см Trio. Відкрийте досконалість сучасного освітлення з LED стійкою лампою FRANKLIN сріблястого кольору від відомого бренду Trio. Ця елегантна лампа є не лише функціональним елементом оздоблення інтер'єру, але й декоративним, який чудово вписується в сучасні, мінімалістичні та індустріальні інтер'єри. Виготовлена з міцного поєднання металу та акрилу, лампа вражає якістю виконання та вишуканим стилем. LED стійка лампа FRANKLIN була спроектована з думкою про максимальний комфорт використання. Оснащена одним джерелом...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Виробник | Franklin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 181cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 35W |
| Мoдель | Franklin |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний, мінімалістичний, Індустріальний |
| Тип | Світлодіодні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 35cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 596 ₴


