Доставка зі складу 5-10 днів.
Trio Yara 326210107. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише відповідне світло, але й додаючи характеру та стилю кожному приміщенню. Вибір відповідної люстри є надзвичайно важливим, оскільки впливає на функціональність та атмосферу інтер'єру. Trio Yara 326210107. це сучасна підвісна лампа, яка чудово підійде для різних оформлень. Потужність та ефективність освітлення. Лампа. Trio Yara 326210107. оснащена одним джерелом світла LED потужністю до 60W. Завдяки цьому забезпечує достатню кількість світла для освітлення...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Марка | TRIO LIGHTING |
| Матеріал | Метал, алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 4000K, 6500K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 596 ₴


