Доставка зі складу 5-10 днів.
MAYTONI лampa Spirito 3000K 18W MOD286TL-L18W3K. MA YTONI. лampa столова MA YTONI Spirito 3000K 18W MOD286TL-L18W3K – Декоративна лампа в сучасному стилі MA YTONI Spirito з колекції Spirito є ідеальним вибором для функціонального та візуально привабливого освітлення для вашого дому, офісу або квартири. має комбіновану конструкцію і стильний білий колір, що підходить для сучасного інтер'єру. Висота: 420 мм, Ширина: 260 мм Матеріал: метал, колір: білий Світловий потік: 820 лм колір світла: 3000K (теплий білий, ідеальний для комфорту) Споживана потужність: 18 W (включає LED)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42см мм |
| Глибина | 26 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 26 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 47 см мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 097 ₴







