Доставка зі складу 5-10 днів.
Hinkley Sussex Hk Sussex Sf. Люстри є ключовим елементом освітлення інтер'єрів, виконуючи як практичну, так і декоративну функцію. Правильно підібрана люстра не тільки освітить приміщення, але й підкреслить його стиль і характер. В залежності від потреб, можна вибрати різні типи люстр для різних приміщень, таких як вітальня, спальня, кухня чи ванна. Однією з унікальних моделей у цій категорії є Hinkley Sussex Hk Sussex Sf., яка поєднує в собі функціональність і естетику. Світлові параметри. Люстра. Hinkley Sussex Hk Sussex Sf...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 26.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38,1 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 75W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Традиційний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 050 ₴


