Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра Rio 55 4000K чорна. Коло винайдено заново. Для тих, хто цінує креативність і нестандартний дизайн Rio є легким, а водночас з характером. Дрифтуючи в повітрі у формі світлових кіл. Її модний дизайн, універсальність і функціональність роблять її популярною серед архітекторів і дизайнерів інтер'єрів. Ви також можете запросити Rio до себе. Цікава форма лампи у вигляді кола заповнена виготовленим в Польщі інтегрованим модулем LED. Він дає багато світла, яке чудово передає кольори...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sollux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 30W |
| Марка | Sollux |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | Rio |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 55cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 943 ₴






