Доставка зі складу 5-10 днів.
Tk Lighting Esme Лампа підвісна Білий, Чорний (4793). Tk Lighting Esme. це підвісна лампа, яка поєднує в собі. сучасний дизайн. і функціональність, ідеально вписуючись у різноманітні інтер'єри. Завдяки своїй естетиці та використаним матеріалам, ця модель не тільки освітить приміщення, але й стане його важливим декоративним акцентом. Обираючи цю лампу, ви отримуєте не лише джерело світла, але й елемент, який підкреслить стиль вашого інтер'єру. Енергоефективність та клас енергоефективності. У сучасному світі сталий розвиток та турбота про навколишнє середовище стають...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Глибина | 77cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 47 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Марка | TK Lighting |
| Матеріал | Сталь, пластик |
| Мoдель | ESME |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 47cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 549 ₴






