
Підвісний світильник Nowodvorski CANOE 5xE27 чорний/золотий 7926
20 467 ₴
- В наявності
- Код: 119401882
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski - Люстра CANOE 5xE27 - чорний/золотий - 7926. Nowodvorski - Люстра CANOE 5xE27 - чорний/золотий - 7926. Опис продукту. Символ 7926. Тип джерела світла E27. Макс потужність 5x40W. Джерела світла Змінні. Включає джерело світла Ні. Кількість світлових точок 5. Кількість світлових секцій 1. IP: IP20. Розміри. Висота 250 см. Ширина 28 см. Довжина. 117 см. Висота підвісу 7,5 см. Ширина підвісу 5,5 см. Висота абажура/кришки/рефлектора 26 см. Модифікація висоти Так. Матеріали та кольорова гама. Основний матеріал Композит. Додатковий матеріал I: Лакована сталь. Матеріал...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250cm мм |
| Глибина | 117cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 26 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Canoe |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 28cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 467 ₴



