
Настільна лампа Maytoni Impressive Mod151TL-01G біло-золота
20 530 ₴
- В наявності
- Код: 152151755
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Лампа Настільна Impressive Mod151Tl-01G Для Салону Білий Золотий (Mod151Tl01G). Це освітлення від Maytoni, модель Impressive MOD151TL-01G, поєднує елегантність з функціональністю, вносячи до інтер'єру унікальну атмосферу. Його позачасовий дизайн у білих і золотих кольорах робить його ідеальним доповненням до різних оформлень, від класичних до сучасних. Завдяки своїй універсальності, ця лампа може виконувати роль не лише практичного джерела світла, але й естетичного акценту в кожному приміщенні. Тип і матеріал лампи Impressive - це пропозиція для салону, яка поєднує в...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 47cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 34 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Сталь, Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 34cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 530 ₴










