Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski LUXORA LED Transparentна стельова лампа Люстра. Салон Сучасна класика. ◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾. Офіційний дистриб'ютор. – гарантія оригінального продукту. Пряме співробітництво з виробником. – рекламації завжди на вашу користь. Експресова доставка. – 24 години до 3 днів. Привітна і професійна служба підтримки клієнтів та консультації. Польська марка. – підтримуєте якість і польську марку. Пошкоджений продукт? Замінимо в більшості випадків без необхідності повернення! Пропонуємо повний гарантійний та післягарантійний сервіс в Польщі. Предметом аукціону є оригінальний продукт польського виробника. У наших...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 30W |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Luxora Round |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 056 ₴



