Доставка зі складу 5-10 днів.
ARGON PONTE PLUS 6109. люстра 3 плафона 5902553223002. Люстри. це ключовий елемент в оформленні інтер'єру, який впливає на функціональність та атмосферу приміщень. Вибір відповідної лампи дозволяє збагачувати простір, а ця модель – Argon Ponte Plus 6109 – характеризується елегантністю та сучасним дизайном. Завдяки своєму стильному вигляду, цей продукт чудово підійде для різних приміщень, зокрема для вітальні. Енергоефективність. Одним з основних аспектів, на які варто звернути увагу при виборі лампи, є її енергоефективність...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 63 см |
| Ширина | 47.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 47,5 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 63 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 6W |
| Марка | Argon |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Ponte Plus |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 603 ₴


