Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon Люстра Paloma 6310. Argon Люстра Paloma 6310. це унікальна стельова лампа, яка поєднує в собі елегантність, сучасний дизайн та функціональність. Завдяки своєму стилю гламур, ця люстра не тільки освітить ваше приміщення, але й стане його важливим декоративним елементом. Вибір відповідної стельової лампи має величезне значення, тому варто звернути увагу на її енергоефективність, стиль та застосування, щоб створити гармонійний простір, наповнений світлом. Енергоефективність та ефективність енергоспоживання. Один з найважливіших аспектів при виборі стельової лампи...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 74cm мм |
| Глибина | 66cm мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 7W |
| Марка | Argon |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Paloma |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Кольоровий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 66cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 530 ₴





