
Підвісний світильник Aviano Lighting Salo 55W LED 5500Lm 3000K 6033113
25 747 ₴
- В наявності
- Код: 191117613
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
SALO Підвісна лампа одиночна велика. Відкрийте елегантність і функціональність з підвісною лампою SALO, ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру. Ця одиночна підвісна лампа поєднує в собі сучасний стиль з високою якістю виконання, пропонуючи не лише відмінне освітлення, але й естетичний вигляд, який збагачує кожне приміщення. Колір і матеріал. Лампа SALO доступна в новому, модному кольорі пісковому "SAND", поєднаному з класичним чорним, які чудово компонується з різноманітними оформленнями інтер'єрів. Виготовлена з високоякісних матеріалів, забезпечує довговічність і стійкість до пошкоджень, що...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 150 см |
| Ширина | 54.5 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Aviano Lighting |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 54,5 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 55W |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | SALO |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 747 ₴






