Доставка зі складу 5-10 днів.
TK Lighting 11045 SOPHIA COGNAC ЛАМПА ПОВІСНА 8XE14. TK-Lighting. Матеріал виг. каркаса: Метал + пластик. Колір каркаса: Чорний, Коньяк. Матеріал виг. абажура: Скло. Колір абажура: Коньяк. Кількість джерел світла: 8. Живлення: 230V - 50Hz. Клас енергетичний: A до G. Довжина: 360. Ширина: 950. Висота: 1700. Бренд: TK Lighting. Код виробника: 11045. Країна походження: Польща. Тип: СТЕЛЬОВІ ЛАМПИ, ПОВІСНІ ЛАМПИ. Вид освітлювального приладу: Стельова лампа, Підвісна лампа. Матеріал каркаса: Метал, Скло. Матеріал абажура: Скло. Колір абажура: Коньяк. Кількість джерел...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 36 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Метал, Скло, пластик |
| Живлення | Мережева |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 95cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 848 ₴





