
Підвісний світильник Sollux Lighting Rio 78 золотистий глянець LED 3000K
22 056 ₴
- В наявності
- Код: 149807755
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна RIO 78 золотий блиск LED 3000K. Коло винайдене заново. Для тих, хто цінує креативність і нестандартний дизайн. Rio легка, а водночас з характером. Дрифтуючи в повітрі у формі світлових кіл. Її модний дизайн, універсальність і функціональність роблять її популярною серед архітекторів і дизайнерів інтер'єрів. Ви також можете запросити Rio до себе. Цікава форма лампи у вигляді кола. Вона заповнена виготовленим в Польщі інтегрованим модулем LED. Він дає багато світла, яке чудово передає кольори всього, до чого торкається...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 78cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 78 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W |
| Марка | Thoro Lighting |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | Rio |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 78cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 056 ₴










