
Підвісний світильник Moosee Scarlett 60 золотий MSE150110056426510359
24 603 ₴
- В наявності
- Код: 191117701
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
MOOSEE ліхтар підвісний SCARLETT 60 золото. MOOSEE ліхтар підвісний SCARLETT 60 золото. Унікальний світильник, що поєднує елегантність з декоративним ефектом. Виготовлений з металу та скла, поєднує міцність з вишуканим дизайном. Оригінальна та художня форма, що нагадує опадаючі листя, створює в приміщенні унікальну атмосферу. Підходить для віталень, їдалень, спалень, елегантних офісів та престижних готельних просторів. Чудово вписується в оформлення в стилі гламур, скандинавському, модерн класик та арт-деко. Ознайомтеся з усією серією Clara та відкрийте модель, яка надасть вашому інтер'єру унікального характеру...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 40cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 9 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 603 ₴







